0532 313 69 70
info@mersintabela.com
Abdi İpekçi Caddesi No:22 Tarsus/MERSİN
MERSİN

Yönlendirme Tabelası

Yönlendirme tabelaları, kalabalık mekânlarda kurumların kullandığı tabela türlerinden bir tanesidir. Parlak plakaların üzerine işlenmiş yön gösterme alanları ile insanları yönlendirir. Özellikle büyük iş merkezlerinde, kamu kuruluşlarında, büyük okullar ve üniversitelerde, hastanelerde kullanımı çok fazla yapılırken birçok kişi bu sayede gitmek istedikleri alana kolayca ulaşım sağlayabiliyorlar.Firmamız iç mekân yönlendirme tabelası dış mekân yönlendirme tabelası hizmetlerimizi gözden geçirerek mekânınıza en uygun yönlendirme tabela hizmeti alabilirsiniz.

Tabelada kullanılan malzemenin kalitesine göre fiyatlarda değişmektedir. Özellikle dış mekân yönlendirme tabelaları daha kaliteli malzemelerden üretilmelidir. Kullanılan malzemeler ise alimünyum, vinil, ve polikarbondan oluşur. Bütçenize ve ihtiyaçlarınıza en uygun malzemelerden tabela sistemleri temin etmeniz mümkün olacaktır. Yine yazı karakterlerini kendin kurumunuzun tarzına göre de seçebilirsiniz.

Mersin de Yönlendirme Tabelası hizmetlerimizden yararlanmak için tabelacı arayan müşterilerimize özel, ön keşif ve fiyatlandırmak için Yönlendirme Tabelası ve çevre bölgeleri kapsayan tabelacılık hizmetlerimizi sizlere sunmaktan mutluluk duyarız.

Tabela ve Reklamcılık hizmetlerimizlerimizden aşağıdaki iletişim bilgilerini kullanarak yararlanabilirsiniz.