0 (324) 622 52 55
info@eminreklam.net
Bahçe Mah. Sait Polat Bul. No: 214 Tarsus
MERSİN

Pleksi Tabela

Tabela sektörü yeni atılımlar ile birçok firmanın reklamını en iyi şekilde yapmayı hedefler bu doğrultuda mersin tabela olarak sizlere en iyi hizmeti vermekten gurur duymaktayız. Birçok tabela örneklerinden kendinizin ihtiyaçlarına en uygun cevapları vermekteyiz. Yine en çok tercih elden tabela çeşidi pleksi tabela modelidir. İş yerlerinizin görselliğini ön plana çıkarmayı hedefleyen bu sistem ile modern okunuşlar elde edebilir ve müşterilerinize istedikleri doğrultusunda bir reklam sunmaktayız.

Pleksi Tabela İle İş Yerlerinizi Daha Modern Gösterebilirsiniz.

Pleksi tabela modern dokunuşlar ile birçok iş yerinde kullanılan tabela çeşididir. iş yerlerinin ve kurumlarının kalitesini yansıtmak isteyen kimseler bu model tabelalardan faydalanabilirler. Işıklandırma teknikleri ile iş yerlerinizi daha gösterişli yapabilir ve müşteri beğenisine sunabilirsiniz.

Mersin Pleksi Tabela hizmetlerimizden yararlanmak için tabelacı arayan müşterilerimize özel, ön keşif ve fiyatlandırmak için Pleksi Tabela ve çevre bölgeleri kapsayan tabelacılık hizmetlerimizi sizlere sunmaktan mutluluk duyarız.

Tabela ve Reklamcılık hizmetlerimizlerimizden aşağıdaki iletişim bilgilerini kullanarak yararlanabilirsiniz.

ADRES :Kemalpaşa Mah. 2541 Sok. No: 12 Tarsus Mersin

Mail: info@eminreklam.net

Telefon: 324 622 52 55 / 0545 622 52 55